Swarovski rotas – auskari, kaklarotas un rokassprādzes

Rotaslietas ir labākais veids, kā sapucēties un justies par sevi pārliecinātai. Tie ir skaisti aksesuāri, kas spēj sievietei likt mirdzēt un visu dienu būt labā noskaņojumā. Galvenais tikai izvēlēties labas un kvalitatīvas rotaslietas, kas ilgi kalpos un spēs priecēt ar dažādiem apģērbu komplektiem.

Viens no pašmāju zīmoliem, kas rada skaistas un kvalitatīvas rotaslietas, ir Nela Gems. Tās tiek veidotas ar Swarovski kristāliem un pērlēm. Piedāvājumā ir plaša auskaru, kaklarotu un rokassprādžu izvēle katrai gaumei. Varēs sapucēties gan svētkiem, gan arī skaisti mirdzēt ikdienā.

Šajā rakstā vairāk par to, kādas rotaslietas iespējams iegādāties Nela Gems veikalā un kādās situācijās tās ir lieliskas dāvanas sievietei svētkos.

Mirdzoši Swarovski auskari svētkiem un ikdienai

Nela Gems rada skaistus un mirdzošus auskarus no Swarovski kristāliem, kas tiem piešķir īpašu eleganci. No citām rotaslietām šis zīmols atšķiras ar to nepārptoamo eleganci un apžilbinošo skaistumu. Lai arī šī zīmola auskarus iespējams pielāgot jebkuras sievietes gaumei, tie tomēr ir zināmi kā mirdzoši un iespaidīgi auskari, par ko parūpējas elegantie Swarovski kristāli. 

Swarovski auskari ir apzeltīti, sudraba un nerūsējošā tērauda auskari ar spožiem kristāliem. Veidošanas procesā netiek izmantotas kaitīgas vielas. Auskari tiek veidoti no antialerģiskiem materiāliem, kas neapsūbē. Ir arī izsniegti ar Swarovski sertifikātu, lai pārliecinātos par to autentiskumu. 

Nav nekā labāka par sajūtu, kad esi sapucējusies un gatava iekarot pasauli. Lai arī tas būtu birojā darba dienas rītā vai kādā brīvdienu atpūtas piedzīvojumā. Rotaslietas sniedz lielisku sajūtu, ka esi sakopta un par sevi pārliecināta. Atliek vien doties uz kādu skaistu vietu un baudīt mierpilnu atpūtu. Vairāk par to vari izlasīt rakstā SPA atpūta Latvijā.

Auskaru piedāvājumā ir gan mazi nagliņauskari, gan arī koši auskaru pāri ar lieliem kristāliem, dažādām kristālu kombinācijām un dizainiem, pērļu auskariem un pat bārkstīm īpaši košai sievietes gaumei. 

Kaklarotas – dabīgas, sievišķīgas un skaistas

Swarovski kaklarotas ir apzeltītā vai apsudrabotā furnitūrā. Tās izstaro eleganci, skaistumu un dabiskumu. Kaklarotu piedāvājumā īpaši ir manāmas dabiskas un tajā pašā laikā oriģinālas  rotaslietas. 

Viens no populārākajiem produktiem ir neredzamā kaklarota, kas veidota no caurspīdīgas aukliņas ar izceltu kristālu pēc izvēles. Tādējādi tiek izcelts mirdzošais kristāls un visa uzmanība tiek veltīta tam. Piedāvājumā ir plaša Swarovski kristālu krāsu izvēle. Sieviete pati var izvēlēties sev vēlamo kristāla krāsu un arī saistīt to ar kādu īpašu nozīmi.

Mājaslapā pieejami arī akmeņu apraksti, kas vēsta par kristālu dažādajām krāsām un to nozīmi. Piemēram, tumši zaļais ahāts izstaro spēku un harmoniju. Rožu kvarcs ir maigi rozā krāsas kristāls, kas izstaro mīlestību un stiprina saikni starp diviem cilvēkiem. Citiem akmeņiem piemīt veselības enerģija, atjautība, iedvesma, objektivitāte utt. 

Protams, labāka dāvana veselībai ir, piemēram, ūdens pudele vai termokrūze, kas vienmēr būs līdzi un atgādinās padzerties vai sasildīties. Taču iespējams arī abas dāvanas svētkos apvienot, jo skaistums no iekšas vienmēr tiek parādīts arī kā skaistums no ārpuses.

Izvēloties akmeņa veidu un krāsu, iespējams nodot sievietei laba velējumu. Tas ir interesants veids, kā izvēlēto kaklarotu padarīt īpašāku. Pirkums tiek iesaiņots skaistā Nela Gems dāvanu kastītē, un piedāvājuma komplektā ir arī īpašas apsveikuma kartītes.

Greznas un sievišķīgas rokassprādzes

Zīmola rokassprādzes bija viens no pirmajiem produktiem, kas pārsteidza klientus un pievērsa daudzu cilvēku uzmanību. Nela Gems rokassprādzes ir mirdzošas, pamanāmas un kopumā īsts mākslas darbs. Tās noteikti domātas svētku vakariem un ballēm. Vai arī sievietēm, kas katru dienu vēlas izskatīties uz visiem simts.

Rokassprādzes iespējams izvēlēties ar Swarovski kristāliem vai Swarovski pērlēm. Tās ir pieejamas arī dažādās variācijās, kur pērles ar kristāliem ir apvienotas. Rotu radītāja nemitīgi eksperimentē un cenšas ieviest kādu jaunu dizainu. Turklāt viņa labprāt arī balstās uz klientu vēlmēm un rada īpaši unikālus dizainus.

Īpaši skaistas ir personalizētās rokassprādzes. Tām iespējams pievienot medaljonu, uz kura iespējams pēc pašas vēlmēm iegravēt vārdu, burtu vai kādu skaitli. Rokassprādze ar gravējumu ir romantiska dāvana, ko uzdāvināt savai mīļotajai sievietei Valentīndienā vai Ziemassvētkos. Katra personalizētā dāvana ļauj justies īpašam, jo tā ir unikāla, oriģināla un viena vienīgā.

Ja vēlies vairāk uzzināt par Swarovski kristālu stāstu, noteikti ieskaties rakstā Swarovski ražotne.

Vienmēr lieliska dāvanas opcija ir arī Nela Gems dāvanu karte, kas sievietei pašai ļaus izvēlēties sev visvairāk piemēroto rotaslietu.
Lai izdodas atrast lieliskas dāvanas svētkos!

Leave a Reply

Your email address will not be published.