Ātrais kredīts – palīgs vai slogs?

Ātrais kredīts ir plaši pazīstams visā pasaulē. Tas ir kredīts veids, kas pāris minūšu laikā cilvēkiem ļauj iegūt naudu savā bankas kontā. Dažādās dzīves situācijās tas ir kā palīgs, jo ļauj tikt galā ar dažādām īstermiņa finansiālajām problēmām, tomēr to nevajadzētu uztvert kā pašsaprotamu lietu, bet gan rūpīgi izvērtēt, vai ātrie kredīti tev var palīdzēt tikt galā ar finansiālajām problēmām.

Kas ir ātrais kredīts?

Ātrais kredīts ir īstermiņa naudas aizdevums, kas ļauj tikt galā ar īslaicīgām finansiālām problēmām. Tā saņemšana neprasa daudz laika, kā arī aizņemšanās nosacījumi ir salīdzinoši vienkārši un saprotami ikvienam.

Latvijā ir ļoti daudzi nebanku aizdevēji, kuri piedāvā aizņemties ātro kredītu, piedāvājot dažādus nosacījumus, tādā veidā piesaistot klientus. Ātrie kredīti visi ir  ar saviem nosacījumiem, tāpēc nepieciešams izvēlētes piemērotāko. Ir vairāki ātro kredītu veidi – ātrais kredīts bez ķīlas, ātrie kredīti bez darba vietas, ātrais kredīts no 18 gadiem, ātrie kredīti internetā ar sliktu kredītvēsturi, kā arī vēl daudzi citi. Ir nepieciešams saprast, kurš no visiem ir piemērotāks tieši tev.

Lai varētu saņemt aizdevumu, kredīta izsniedzējs ņems vērā vairākus faktorus. Viens no faktoriem ir, piemēram, kredītņēmēja kredītvēsture. Jāatceras, ka aizdevums tiks piešķirts tikai tādā gadījumā, ja kredītvēsture ir pozitīva – ātrie kredīti ar negatīvu kredītvēsturi netiek izsniegti.Tāpat, protams, tiek ņemts vērā arī vecums. Ir aizdevēji, kuri piedāvā noformēt aizdevumu jau sākot no 18 gadiem, tomēr pārsvarā visi aizdevēji to piedāvā sākot no 21 gada vecuma.

Kāda ir noformēšanas kārtība?

Kā jau minējām, ātro kredītu noformēšana neaizņem daudz laika. Lai saņemtu kredītu savā kontā, nepieciešams vien izdarīt pāris lietas:

–          Izvēlies aizdevēju pie kura vēlies noformēt aizdevumu

–          Aizpildi pieteikuma formu, kurā nepieciešams norādīt datus par sevi, kā arī vēlamo aizņēmuma summu

–          Aizdevējs izvērtēs tavu pieteikumu un pieņems galīgo lēmumu par to, vai tev piešķirt aizdevumu. Atceries, ka ātrie kredīti ar sliktu kredītvēsturi netiek izsniegti

–          Ja lēmums būs pozitīvs, pāris minūšu laikā nauda tiks pārskaitīta uz tavu bankas kontu

Kādās situācijās ātrie kredīti var noderēt?

Ir jāņem vērā, ka ātrie kredīti ir noderīgi, lai tiktu galā ar īslaicīgām finansiālām problēmām. Visbiežāk cilvēki izvēlas noformēt ātro kredītu, piemēram, situācijā, kad steidzami nepieciešama nauda zāļu iegādei vai, piemēram, mājās ir salūzusi veļasmašīna.

Gadījumā, ja zini, ka alga būs pēc nedēļas vai divām, tad ātrie kredīti ir veids, kā tikt galā ar šāda veida īstermiņa problēmām. Noteikti nevajadzētu noformēt ātro kredītu gadījumā, ja zini, ka nespēsi veikt kredīta atmaksu laikā.

Procentu likmes ir gana augstas, tāpēc noteikti nevajadzētu atlikt aizdevuma atmaksu. Ir nepieciešams atcerēties arī to, ka ātrie kredīti ar parādsaistībām visbiežāk netiks izsniegti, tāpēc rūpīgi apsver, vai šis būs variants tieši tev.

Comparo.lv

Kur salīdzināt ātros kredītus?

Latvijā ir ļoti daudzi aizdevēji, kuri piedāvā noformēt ātro kredītu, tāpēc ļoti svarīgi izvēlēties tieši sev piemērotāko variantu. Aizdevējiem atšķiras procentu likmes, kā arī aizņemšanās noteikumi, tāpēc svarīgi salīdzināt visus piedāvājumus, lai varētu izvēlēties pašu piemērotāko variantu tieši sev.

Viena no šādām vietām ir Comparo.lv, kur pieejami visi ātrie kredīti internetā un iespējams uzzināt visu nepieciešamo informāciju par ātrajiem kredītiem, to veidiem, kā arī salīdzināt visus aizdevējus, lai atrastu pašu piemērotāko variantu tieši sev. Apkopotā veidā pieejami visi ātrie kredīti, kurus vari salīdzināt jebkurā diennakts laikā.

Noteikti atceries, ka ātrie kredīti ir īstermiņa palīgs, kas var palīdzēt tik galā ar dažādām finansiālām problēmām, tomēr nekādā gadījumā to nevajadzētu uztvert kā ilgtermiņa palīgu.

Leave a Reply

Your email address will not be published.